środa, 18 grudnia 2013

Golden Rose Selective 74 próba wytrzymałości

Ze względu na brak czasu na malowanie paznokci szukam takiego lakieru, który wytrzyma długo. Ostatnio testowałam lakier Golden Rose Selective 74 (zdjęcia tutaj -> KLIK ). Lakier wytrzymał na moich paznokciach pełne 5 dni. Największy odprysk to wina zamarzniętej szyby i skrobaczki. Gdybym nie musiała odśnieżać samochodu, mogłabym nosić ten lakier jeszcze jeden dzień. Czy 5 dni to dużo? Uważam, że tak. Przypominam tylko, że lakier ma dość gęstą konsystencję, aczkolwiek do pełnego krycia potrzebowałam dwóch cienkich warstw. Cena jest też przystępna jak na tak dużą pojemność (ok 7 zł za 16 ml). Ogromny wybór kolorów również przemawia na korzyść tego lakieru. Jest to produkt godny uwagi. 
ZDJĘCIA:8 komentarzy:

 1. Te lakiery sa całkiem całkiem może nie wytrzymują u mnie 5dni w takim stanie jak u Ciebie ale też nie narzekam;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja byłam zaskoczona, że aż 5 dni i tak jak mówiłam gdyby nie to, że musiałam skrobać szyby, to by pewnie aż tak źle nie wyglądał. Ciekawe jak reszta kolorów, które posiadam z tej serii. Mam nadzieję, że są też tak wytrzymałe :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Ja mocniej się do niej przekonuję, mają naprawdę fajne kolory i cena jest przyzwoita. Mam tylko nadzieję, że pozostałe są tak samo wytrzymałe jak ten.

   Usuń
 3. ładny kolor. ogólnie zauważyłam ze GR robi coraz lepsze jakościowo lakiery, kiedyś po 3 dniach miałam odpryski a teraz tak jak ty moge 5 dni ponosić i będzie ok.

  OdpowiedzUsuń